Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /web/htdocs5/ms_lhotaupribramecz/home/www/wp-includes/blocks.php on line 20
Školní vzdělávací program | MŠ Sluníčko

Mateřská škola Sluníčko Lhota u Příbramě, okres Příbram

„Kouzelné paprsky poznání“

Mateřská škola se zaměřuje na zdravý a všestranný vývoj dítěte. Získala certifikát Zdravá školní jídelna, má vlastní projekt zdravé pátky: flétna, jóga, zdravé nožičky. Do mateřské školy dochází několikrát do roka fyzioterapeutka. Navštěvujeme solnou jeskyni, kurzy plavání, lyžování atp. Zapojili jsem se do projektu Se Sokolem do života a Aktivní školka.

Připravujeme děti pro život ve světě, který na ně čeká.  Využíváme moderní metody a technologie. Zajímá nás svět kolem nás.

Dbáme na všestranný rozvoj dítěte dle platné legislativy ČR.

Naším cílem je, aby dítě odcházelo do základní školy připravené a motivované.

Mateřská škola dbá na co největší individualizaci vzdělávání s maximalním důrazem na individuální potřeby dítěte.